Ochutnejte ho. Jedinečná chuť i vůně.

http://www.teaway.cz/c/caj-dle-vyrobce/caj-dilmah Už Vás nebaví pít pořád ty stejné obyčejné čaje a chcete vyzkoušet něco nového? Nebo si prostě chcete zlepšit náladu chutí skvělého čaje? Máme pro Vás velice jednoduché řešení. Uvařte sičaj Dilmah!
Proč si uvařit zrovna čaj Dilmah? Protože u tohoto čaje si každý přijde na své! Ruční sběr čerstvých čajových lístků, balení čaje přímo na ostrově Ceylon, kde se pěstuje a hlavně úrodná půda – tohle vše Vám zajistí, že mezi širokou škálou příchutí si vyberete i Vy! Od černých či zelených čajů, až po jemnou chuť jahody, či výraznou chuť liči. Je to jenom na Vás a Vaší chuti. Objednejte si tento jedinečný čaj na našich webových stránkách! Neváhejte a objednávejte!

Tři v jednom

Pokud si objednáte čaj Dilmah na našich webových stránkách, nejen že si pochutnáte na šálku tohoto čaje, ušetříte spoustu peněz, ale také budete zdraví, a to díky balení čaje ihned na místě – čaj si pak zachová všechny své složky, jako jsou vitamíny a antioxidanty. Takže neváhejte a objednávejte jedině u nás!